אבידות ומציאות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אבידות ומציאות

Z-(180)
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

אבד לכם משהו ? אתם לא לבד!

צוות שמירת החפצים עושים מאמצים רבים לאתר בעלי אבידות ולהשיבן, וזאת כמובן לאחר דרישה וקבלת סימנים המעידים כי אכן היא נמסרת לבעליה.

מצאת משהו? אל תתעלם!

אם מצאתם רכוש אבוד, בבקשה הכניסו את האבידה למתחם השבת האבידה ושמירת החפצים ואנו נשתדל לאתר את בעל האבידה

המזוודה הוחלפה בטעות?

הגעת לדירה ואתה מגלה שהמזוודה לא שלך, למרות שהיא ממש דומה לשלך, תגיע אלינו בהקדם עם המזוודה שאינה שלך, על מנת שנשיב בחזרה את המזוודות לבעליהן.

אנשים רבים נושמים לרווחה ומעלים חיוך של שמחה עם היוודע להם כי אבידתם ממתינה להם במתחם השבת האבידות ושמירת החפצים. אם הזדמן לך להיות מי שיכול לגרום לאושר הזה, אל תתעלם. במקרים רבים יכולה לעלות מחשבה כי אולי נצליח למצוא את בעלי האבידה, אך מסתבר כי בתוך ההמולה הגדולה הדבר קשה שבעתיים, מקום זה מהווה דוגמה מוחשית למושג היקר “אבן הטוען”.

מצוות השבת האבידה תלויה בראש ובראשונה בכם המוצאים !
מבלי שתגיע האבידה אל המתחם של שמירת החפצים לא יתאפר להשיבה לבעליה.

הכניסה למתחם שמירת החפצים נמצאת מימין לשער הכניסה לקלויז ברחוב בילינסקי 28.

שיתוף ב print

תגובות

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך גם

איחוד ברסלב

איחוד ברסלב

שם קטן שמגלם בתוכו עולם גדול של עשיה.קבוצה של אנשים עם מסירות נפש, נשמות אכפתיות שמשקיעים את תמצית דמם וחלבם, ובתחושת שליחות עבורינו ועבור אלו שעדיין לא זכו להבטחתו הגדולה של רבי נחמן מרסלב: "מי שיבוא על קברי ויאמר שם אלו העשרה מזמורי תהילים (תיקון הכללי), וייתן פרוטה לצדקה עבורי, אפילו אם גדלו ועצמו עוונותיו וחטאיו מאוד מאוד ח"ו, אזי אתאמץ ואשתדל לאורך ולרוחב להושיעו ולתקנו". מטרתו של איחוד ברסלב היא להנגיש את ציון רבינו הקדוש לכל דורש בצורה הטובה ביותר, אם זה בתחזוקה של המקום אם זה בהשקעה ביופי וטיפוח עד שהמקום יהיה ראוי ונכון לקדושת מי ששוכן בתוכו.אנו באיחוד ברסלב מתפללים ומצפים שנזכה ללכת מחיל אל חיל בלפאר ולרומם את ציון רבינו הקדוש בכל המובנים, שכל אדם שיגיע לציון יהיה לו ישוב הדעת להתעסק רק בתורה ותפילה מתוך הרחוות הדעת.הרב נתן בן-נון יו״ר איחוד ברסלב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
סגירת תפריט

©You cannot copy content of this page

תוכן זה מוגן בזכויות יוצרים ולא ניתן להעתקה©

עברנו

עברנו לאתר החדש, אנו נמצאים בתהליך בניה אתם מוזמנים להציע ולתת את הטיפים ואת ההשגות שלכם לטובת האתר החדש של ציון רבי נחמן מברסלב באומן