אוקראינה פותחת את גבולותיה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אוקראינה פותחת את גבולותיה

image00188888
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

אוקראינה החלה לפתוח את גבולותיה בהדרגה – הטיסות עם ישראל עדיין לא חודשו.

מהיום, ה-כ”ג בסיון (15/6/2020) אוקראינה, כפי שכבר דווח לאחרונה, פתחה את גבולותיה, לאחר שאלה היו סגורים מספר חודשים בעקבות משבר הקורונה.

בעקבות הסגר האווירי בישראל, טרם חודשו הטיסות הישירות מנתב”ג לנמלי תעופה באוקראינה ולהפך, אך הישראלים יכולים מהיום להכנס לשטח האוקראיני באמצעות גבול יבשתי, דרך בלארוס, הונגריה מולדובה ורומניה-שכנותיה של אוקראינה, לשם יוצאות טיסות מישראל.
אוקראינה דורשת, כתנאי להכנס לשטחה פוליסת ביטוח בריאות שמכסה את הטיפול בנגיף הקורונה. פוליסה כזו אינה זולה, אך תייר זר שלא מחזיק בה לא יורשה כאמור להכנס לאוקראינה.
איחוד ברסלב באומן” עוקב אחר ההתפתחויות בנושא וימשיך לעדכן אך ורק במידע מאומת שיגיע לשולחן המערכת.

שיתוף ב print

תגובות

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך גם

איחוד ברסלב

איחוד ברסלב

שם קטן שמגלם בתוכו עולם גדול של עשיה.קבוצה של אנשים עם מסירות נפש, נשמות אכפתיות שמשקיעים את תמצית דמם וחלבם, ובתחושת שליחות עבורינו ועבור אלו שעדיין לא זכו להבטחתו הגדולה של רבי נחמן מרסלב: "מי שיבוא על קברי ויאמר שם אלו העשרה מזמורי תהילים (תיקון הכללי), וייתן פרוטה לצדקה עבורי, אפילו אם גדלו ועצמו עוונותיו וחטאיו מאוד מאוד ח"ו, אזי אתאמץ ואשתדל לאורך ולרוחב להושיעו ולתקנו". מטרתו של איחוד ברסלב היא להנגיש את ציון רבינו הקדוש לכל דורש בצורה הטובה ביותר, אם זה בתחזוקה של המקום אם זה בהשקעה ביופי וטיפוח עד שהמקום יהיה ראוי ונכון לקדושת מי ששוכן בתוכו.אנו באיחוד ברסלב מתפללים ומצפים שנזכה ללכת מחיל אל חיל בלפאר ולרומם את ציון רבינו הקדוש בכל המובנים, שכל אדם שיגיע לציון יהיה לו ישוב הדעת להתעסק רק בתורה ותפילה מתוך הרחוות הדעת.הרב נתן בן-נון יו״ר איחוד ברסלב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
סגירת תפריט

©You cannot copy content of this page

תוכן זה מוגן בזכויות יוצרים ולא ניתן להעתקה©

עברנו

עברנו לאתר החדש, אנו נמצאים בתהליך בניה אתם מוזמנים להציע ולתת את הטיפים ואת ההשגות שלכם לטובת האתר החדש של ציון רבי נחמן מברסלב באומן