אוקראינה פותחת בקרוב את שעריה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אוקראינה פותחת בקרוב את שעריה

20200423_170255
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

חיכינו, ציפינו והתגעגענו. אוי כמה שהתגעגענו… והנה היום ט’ בסיון (1/06/2020) מגיעה הבשורה:

שר התשתיות האוקראיני, מר ולדיסלאב קריקליי, הודיע כי אוקראינה תפתח את גבולותיה ותחדש את הפעילות התעופתית, הן לטיסות הפנימיות והן לכאלה הבינלאומיות כבר ב-15/06/2020.
קריקליי מסר במסיבת העיתונאים שערך היום: “אוקראינה תפתח את שעריה בשני תנאים. התנאי הראשון הוא עיקרון ההדדיות – אנו נכניס לתחומה של אוקראינה אזרחים של המדינות אשר יכניסו לתחומן את האזרחים שלנו. והתנאי השני הוא המצב האפידימיאולוגי (מצב התחלואה).
ישראל טרם נמצאת ברשימת המדינות אשר יחדשו את יחסי הגומלין התעופתיים עם אוקראינה כבר בעוד שבועיים, אך לפי הגורמים המעורים בפרטים, אנו בהחלט קרובים לשם. עוד דבר שניתן ללמוד מן ההחלטה של משרד התשתיות האוקראיני, כי אם בחסדי השם מגפת הקורונה תמשיך בדעיכתה, הקיבוץ הקדוש בראש השנה באומן יתקיים גם השנה במלוא הדרו ותפארתו.
להלן רשימת היעדים ש”יגזרו את הסרט” וינחתו בקייב כבר בעוד שבועיים: בלארוס, פולין (וורשה ו-גדנסק), דנמרק,יוון, גרמניה (ברלין,האנובר ו-נירנברג), קפריסין, אוסטריה, לטביה ופורטוגל.

שיתוף ב print

תגובות

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך גם

איחוד ברסלב

איחוד ברסלב

שם קטן שמגלם בתוכו עולם גדול של עשיה.קבוצה של אנשים עם מסירות נפש, נשמות אכפתיות שמשקיעים את תמצית דמם וחלבם, ובתחושת שליחות עבורינו ועבור אלו שעדיין לא זכו להבטחתו הגדולה של רבי נחמן מרסלב: "מי שיבוא על קברי ויאמר שם אלו העשרה מזמורי תהילים (תיקון הכללי), וייתן פרוטה לצדקה עבורי, אפילו אם גדלו ועצמו עוונותיו וחטאיו מאוד מאוד ח"ו, אזי אתאמץ ואשתדל לאורך ולרוחב להושיעו ולתקנו". מטרתו של איחוד ברסלב היא להנגיש את ציון רבינו הקדוש לכל דורש בצורה הטובה ביותר, אם זה בתחזוקה של המקום אם זה בהשקעה ביופי וטיפוח עד שהמקום יהיה ראוי ונכון לקדושת מי ששוכן בתוכו.אנו באיחוד ברסלב מתפללים ומצפים שנזכה ללכת מחיל אל חיל בלפאר ולרומם את ציון רבינו הקדוש בכל המובנים, שכל אדם שיגיע לציון יהיה לו ישוב הדעת להתעסק רק בתורה ותפילה מתוך הרחוות הדעת.הרב נתן בן-נון יו״ר איחוד ברסלב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
סגירת תפריט

©You cannot copy content of this page

תוכן זה מוגן בזכויות יוצרים ולא ניתן להעתקה©

עברנו

עברנו לאתר החדש, אנו נמצאים בתהליך בניה אתם מוזמנים להציע ולתת את הטיפים ואת ההשגות שלכם לטובת האתר החדש של ציון רבי נחמן מברסלב באומן