בבחירות שהתקיימו לראשות העיר אומן מסתמן שינוי, ראש עיר חדשה נבחרה לרשות העירייה.

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בבחירות שהתקיימו לראשות העיר אומן מסתמן שינוי, ראש עיר חדשה נבחרה לרשות העירייה.

אומן
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

בתחילת השבוע התקימו בחירות לרשויות המקומיות ברחבי אוקראינה ואף באומן. מסתמן כי ראש העיר האנטישמי מר אלכסנדר ציברי שהצר רבות ליהודים ולציון רבנו סיים את תפקידו לטובת ראש העיר הנבחרת הגב’ “אירינה פלטניובה” Ірина Плетньова

 

בבחירות לראשות העיר אומן שהתקימו בתחילת השבוע מסתמן תחילתו של מפנה בראשות המקומית. תחילת המפנה המסתמן הינו בכך שראש העיר האנטישמי אלכסנדר ציברי שהצר מאוד ליהודי אומן והזיק בזמנים שונים לציון רבנו ולמגיעים להתפלל ולהשתטח בציון רבנו הקדוש, לא ימשיך עוד לנהל את העיר בעקבות הפסדו במערכת הבחירות המקומית לטובת המועמדת הנבחרת הגב’ אירינה פלטניובה Ірина Плетньова שהצליחה לגרוף רוב קולות גבוהה ולהביסו.

אנו מברכים את ראש העיר הנכנסת הגב’ אירינה פלטניובה Ірина Плетньова להצלחה בשליחותה הציבורית למען תושבי אומן והאזור.

ראש העיר היוצא אולכסנדר ציברי, התנכל רבות ובכל דרך אפשרית לפעילות התקינה של ציון רבנו וליהודי אומן וכמובן גם לכל דבר שבקדושה כאשר מייד עם תחילת כהונתו מגמתו היתה ברורה לכיוון של גריפת הון רב שלא כדין.

הריסת גשר הכהנים והתנגדות לקיום הקיבוץ הקדוש בראש השנה תשפ”א

עם תחילת הפעילות של עמותת איחוד ברסלב באומן התקבלה החלטה להימנע באופן גורף ממתן דמי לא יחרץ עבור כל מיני הסכמות שבשתיקה שלא כדין, החלטה זו היוותה פתח וגרמה להתנכלויות רבות ומשונות מצד ראש העיר וגורמים שונים עימם הוא היה מעורב, הגיעו הדברים עד לכדי הריסתו הפתאומית והמפתיעה של גשר הכהנים כמו גם עוד הפתעות שונות חדשים לבקרים והפרעות לאורך כל מהלך שנות כהונתו.

לאחרונה ובשל תקופת הבחירות הלה התמקד בריבוי פעולות אנטישמית גלויה לכל כאשר ציברי נוקט בהשתדלויות רבות לגייס את דעת הקהל לסגירה מוחלטת של העיר אומן על כדי למנוע בכל מחיר את קיום הקיבוץ הקדוש בימי ראש השנה תשפ”א.

בעקבות התנהלותו המחפירה והאנטישמית של ראש עירית אומן לשעבר, נאלץ נשיא הקרן היהודית באומן ויו”ר עמותת איחוד ברסלב באומן לצאת מגדרו ולהפיץ מכתב תגובה נגד פעלוליו ותעלוליו הזולים של ציברי.

מכתב איחוד ברסלב
מכתב מהנהלת מכתב איחוד ברסלב לראש העיר

במהלך חודשי הקיץ ראש עירית אומן פרסם ברשתות החברתיות סקר דעת קהל נגד הגעת יהודים לאומן בעודו נוקט בכל תכסיס אפשרי ושקרי על מנת להצטייר בדעת הקהל כאחד שטובת הציבור עומדת לנגדו.

ראש העיר פנה בסקר לתושבי אומן על מנת שיביעו את תגובתם לסקר שהיה לכאורה ממומן ומופנה לקהל ייעד מסויים ביותר על מנת לבצע עוד תעלול שקרי ונכלולי על גבם של תושבי אומן.

סקר לוחמני
הסקר המגמתי והלוחמני
הסקר המגמתי והלוחמני
הסקר המגמתי והלוחמני

הוא היה מעורה היטב בפעילות של גורמים ומפלגות אנטישמיות שונות על על מנת לייצר פרובוקציות מתוכננות שיעמידו את המתפללים המגיעים לציון רבנו באור חיוור ושלילי ככל שרק מתאפשר.

בתקופה האחרונה ציברי הסתובב בהזדמנויות שונות באומן ובאזור הציון ביחד עם צוותי תקשורת אותם הוא הביא כדי להכפיש את המתפללים ובאי ציון רבנו הק’ באומן.

באחת מההזדמנויות ציברי נכנס לציון בפתאומיות ללא אמצעי מיגון כפי שמחייבים החוקים באוקראינה בשל תקופת הקורונה וכמובן תוך הבעת זלזול רב בקדושת המקום וכאשר הוא מסרב לכבד את קדושת המקום כנהוג בציון רבנו ובמקומות הקדושים בכל רחבי העולם.

ראש עיר לשעבר אולקס ציברי נכנס לציון
ראש עיר לשעבר אולקס ציברי נכנס לציון ללא מסיכה ותוך כדי זלזול בקדושת המקום

אנו תפילה ותקווה להצלחתה של ראש העיר הנכנסת למען תושבי אומן ורווחתם.

שיתוף ב print

תגובות

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך גם

איחוד ברסלב

איחוד ברסלב

שם קטן שמגלם בתוכו עולם גדול של עשיה.קבוצה של אנשים עם מסירות נפש, נשמות אכפתיות שמשקיעים את תמצית דמם וחלבם, ובתחושת שליחות עבורינו ועבור אלו שעדיין לא זכו להבטחתו הגדולה של רבי נחמן מרסלב: "מי שיבוא על קברי ויאמר שם אלו העשרה מזמורי תהילים (תיקון הכללי), וייתן פרוטה לצדקה עבורי, אפילו אם גדלו ועצמו עוונותיו וחטאיו מאוד מאוד ח"ו, אזי אתאמץ ואשתדל לאורך ולרוחב להושיעו ולתקנו". מטרתו של איחוד ברסלב היא להנגיש את ציון רבינו הקדוש לכל דורש בצורה הטובה ביותר, אם זה בתחזוקה של המקום אם זה בהשקעה ביופי וטיפוח עד שהמקום יהיה ראוי ונכון לקדושת מי ששוכן בתוכו.אנו באיחוד ברסלב מתפללים ומצפים שנזכה ללכת מחיל אל חיל בלפאר ולרומם את ציון רבינו הקדוש בכל המובנים, שכל אדם שיגיע לציון יהיה לו ישוב הדעת להתעסק רק בתורה ותפילה מתוך הרחוות הדעת.הרב נתן בן-נון יו״ר איחוד ברסלב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
סגירת תפריט

©You cannot copy content of this page

תוכן זה מוגן בזכויות יוצרים ולא ניתן להעתקה©

עברנו

עברנו לאתר החדש, אנו נמצאים בתהליך בניה אתם מוזמנים להציע ולתת את הטיפים ואת ההשגות שלכם לטובת האתר החדש של ציון רבי נחמן מברסלב באומן