בדרך לרבנו באומן, אנשי לונדון בעזרה יוצאת מן הכלל לאנשי הצדיק

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בדרך לרבנו באומן, אנשי לונדון בעזרה יוצאת מן הכלל לאנשי הצדיק

IMG_20200909_203325_583
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

חסידי ברסלב, תושבי  סטמפורד היל בלונדון עושים מאמצים אדירים בימים ובלילות בהכנסת אורחים נפלאה והשתדלויות גדולות כדי לספק את הצרכים השונים למען אורחי ארץ ישראל הרבים שהגיעו בהפתעה וללא התראה מוקדמת.

בעקבות המצב המורכב והתגברות המניעות להגיע טי רבנו באומן רבים מאנשי הצדיק המבקשים להגיע לציון רבנו באומן לכבוד ראש השנה יצאו זה מכבר לדרכים השונות והכל אך ורק כדי כדי לזכות ולהגיע לציון רבי נחמן באומן לכבוד ימי ראש השנה הקדושים הבאים עלינו לטובה.

בחודשים האחרונים כאשר החל להתברר כי החששות  שמא לא יתאפשר להגיע לציון רבנו נכונות החלו בספונטניות רבים מחסידי ברסלב ואנשי הצדיק לצאת מגבולות ישראל למקומות שונים והעיקר שיצליחו להגיע לראש השנה לציונו הק’ באומן.

ללא תכנון מוקדם לונדון הפכה להיות אחת מתחנות ההמתנה בדרך לרבנו עבור רבים המבקשים להגיע לציון רבנו לימי ראש השנה הקדושים.

כבר בתחילת השליש האמצעי של חודש אלול החלו להגיע מישראל, ומה שהחל כמספר אנשים ביום הפך תוך ימים ספורים לעשרות רבות של אורחים המגיעים ללונדון, תושבי ארץ ישראל מגיעים יישר אל בית הכנסת ברסלב שברחוב Braydon כאשר שם ממתינים להם תושבי המקום ומסדרים לכל אחד ואחד מקום לינה.

לבית הכנסת מוזמנות מדי יום מאות מנות אוכל לארוחת בוקר וערב וכל זה ללא כל דרישת תשלום מהאורחים ומתוך עזרה וסיוע יוצאים מן הכלל לטובת אנשי הצדיק הרבים המגיעים בדרכם לציון רבנו באומן.

אורחים מספרים בהתפעלות עד כמה דאגו להם בערב שבת עד סמוך לכניסת השבת וכן בכל יום מימי השבוע נעשים מאמצים מרובים לשבץ כל אחד ואחד במקום ראוי למנוחה.

תודות רבות  צריכות להיאמר לכל כך הרבה אנשים שעוזרים ומסייעים שדואגים לאוכל בשפע רב עבור כלל הציבור ובמיוחד לרבנים החשובים “הרב אהרן נזרי, הרב משה איזאק, הרב שמעון הירש, הרב שלמה שווארץ, הרב ישראל נחמן שימנוביץ, והרב משה בערגער” שעושים לילות כימים כדי לארגן ולשבץ את כל המגיעים למקומות לינה ואירוח מסודרים.

בשם כלל האורחים, יישר כוח.

לונדון
בית הכנסת בלונדון

.

שיתוף ב print

תגובות

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך גם

איחוד ברסלב

איחוד ברסלב

שם קטן שמגלם בתוכו עולם גדול של עשיה.קבוצה של אנשים עם מסירות נפש, נשמות אכפתיות שמשקיעים את תמצית דמם וחלבם, ובתחושת שליחות עבורינו ועבור אלו שעדיין לא זכו להבטחתו הגדולה של רבי נחמן מרסלב: "מי שיבוא על קברי ויאמר שם אלו העשרה מזמורי תהילים (תיקון הכללי), וייתן פרוטה לצדקה עבורי, אפילו אם גדלו ועצמו עוונותיו וחטאיו מאוד מאוד ח"ו, אזי אתאמץ ואשתדל לאורך ולרוחב להושיעו ולתקנו". מטרתו של איחוד ברסלב היא להנגיש את ציון רבינו הקדוש לכל דורש בצורה הטובה ביותר, אם זה בתחזוקה של המקום אם זה בהשקעה ביופי וטיפוח עד שהמקום יהיה ראוי ונכון לקדושת מי ששוכן בתוכו.אנו באיחוד ברסלב מתפללים ומצפים שנזכה ללכת מחיל אל חיל בלפאר ולרומם את ציון רבינו הקדוש בכל המובנים, שכל אדם שיגיע לציון יהיה לו ישוב הדעת להתעסק רק בתורה ותפילה מתוך הרחוות הדעת.הרב נתן בן-נון יו״ר איחוד ברסלב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
סגירת תפריט

©You cannot copy content of this page

תוכן זה מוגן בזכויות יוצרים ולא ניתן להעתקה©

עברנו

עברנו לאתר החדש, אנו נמצאים בתהליך בניה אתם מוזמנים להציע ולתת את הטיפים ואת ההשגות שלכם לטובת האתר החדש של ציון רבי נחמן מברסלב באומן