ביטוח רפואי בחו”ל ונחיצותו

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ביטוח רפואי בחו”ל ונחיצותו

חשוב מאוד להתארגן עם ביטוח רפואי לפני שיוצאים לחו"ל, מכיוון שכאשר יוצאים לחו"ל אין ביטוח בריאות עד לרגע החזרה לישראל. לכן חשוב לדעת שאם חלילה יש צורך בשרותי רפואה, העלויות בחו"ל גבוהות מאוד.
OG3MM6J0
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

בכל מקרה רמת שרותי הרפואה הממשלתית באוקראינה ירודה מאוד ובתי החולים הפרטיים דורשים תשלומים גבוהים, לכן יש צורך להקדים תשלום מראש עבור כל טיפול. במצבים רבים מעדיפים להימנע מצריכת שרותי הרפואה באוקראינה, בהתאם למורכבות הרפואית ובשל שרותי רפואה הירודים. ומטיסים את החולה לבית חולים במדינה אחרת כגון ישראל או ארה”ב. עלויות הטסה רפואית מסתכמת בעשרות אלפי דולרים, ביטוח נסיעות סטנדרטי נותן מענה גם למצבים מעין אלו.

ביטוח לבעלי כרטיס אשראי.

מומלץ לבעלי כרטיס אשראי לבדוק מול חברת האשראי האם במסגרת ההסכם עם חברת האשראי כלול גם ביטוח רפואי וכן לברר למשך כמה ימים הביטוח הינו ללא תוספת תשלום. לבדוק האם צריך להפעיל את הביטוח סמוך ליציאה או באם הביטוח מופעל באופן אוטומטי בעת יציאה לחו”ל. במקרה שאכן יש לבעל כרטיס האשראי ביטוח רפואי באמצעות הסכם עם חברת אשראי.

שים לב, ייתכן שההסכם הוא רק עבור בעל הכרטיס ואינו כולל בני משפחה או ילדים! מומלץ לבדוק מבעוד מועד אלו סוגי כיסוי ניתנים בכל סוג של ביטוח, מכיוון שסוג הפוליסה משתנה מחברה לחברה. בדרך כלל ביטוח רפואי כולל גם ביטוח כבודה.

לדוגמה, בחברת פספורטכרד המבוטח מקבל לאחר ההרשמה הראשונה כרטיס מגנטי (הדומה לכרטיס אשראי). את הכרטיס מקבלים הביתה או בדלפק החברה בטרמינל 3 שרוול D. באמצעות כרטיס זה ניתן לקבל סיוע מהיר ומיידי במקרה חירום של עיכוב או אובדן הכבודה, (ואף סיוע נחוץ נוסף).


המלצה:

להנפיק לכל מבוטח כרטיס בנפרד אפילו לקרובי משפחה וילדים, היות וכאשר מספר אנשים מבוטחים על אותו הכרטיס, אם חלילה יש צורך להשתמש בביטוח, כגון כאשר המזוודה לא הגיעה, אזי הזיכוי הראשוני לכל כרטיס הוא בסביבות 150$ גם כאשר מספר אנשים מבוטחים על אותו כרטיס יחד. אם לאחר יממה עדיין לא הגיעה האבידה הם מזכים שוב בסכום נוסף.
המידע על חברת פספורטכרד אינו מובא כדי לפרסם חברה זו, אלא הוא מונגש משיקולי נוחות ואפקטיביות ובהתאם לידע והניסיון שהצטבר במשך השנים.
כל אחד יבדוק באופן אישי את הכדאיות של החברות השונות יתרונותיהן וחסרונותיהן.

בעלי אזרחות זרה יבדקו את אפשרויות הביטוח בהתאם למדינות מגוריהם או למיקום האזרחות מול חברות הביטוח.

שיתוף ב print

תגובות

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך גם

איחוד ברסלב

איחוד ברסלב

שם קטן שמגלם בתוכו עולם גדול של עשיה.קבוצה של אנשים עם מסירות נפש, נשמות אכפתיות שמשקיעים את תמצית דמם וחלבם, ובתחושת שליחות עבורינו ועבור אלו שעדיין לא זכו להבטחתו הגדולה של רבי נחמן מרסלב: "מי שיבוא על קברי ויאמר שם אלו העשרה מזמורי תהילים (תיקון הכללי), וייתן פרוטה לצדקה עבורי, אפילו אם גדלו ועצמו עוונותיו וחטאיו מאוד מאוד ח"ו, אזי אתאמץ ואשתדל לאורך ולרוחב להושיעו ולתקנו". מטרתו של איחוד ברסלב היא להנגיש את ציון רבינו הקדוש לכל דורש בצורה הטובה ביותר, אם זה בתחזוקה של המקום אם זה בהשקעה ביופי וטיפוח עד שהמקום יהיה ראוי ונכון לקדושת מי ששוכן בתוכו.אנו באיחוד ברסלב מתפללים ומצפים שנזכה ללכת מחיל אל חיל בלפאר ולרומם את ציון רבינו הקדוש בכל המובנים, שכל אדם שיגיע לציון יהיה לו ישוב הדעת להתעסק רק בתורה ותפילה מתוך הרחוות הדעת.הרב נתן בן-נון יו״ר איחוד ברסלב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
סגירת תפריט

©You cannot copy content of this page

תוכן זה מוגן בזכויות יוצרים ולא ניתן להעתקה©

עברנו

עברנו לאתר החדש, אנו נמצאים בתהליך בניה אתם מוזמנים להציע ולתת את הטיפים ואת ההשגות שלכם לטובת האתר החדש של ציון רבי נחמן מברסלב באומן