בימות חדשות נתרמו לציון

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בימות חדשות נתרמו לציון

photo5335031014872951713
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

בימות חדשות לתפילה וקריאת  התורה נתרמו לציון רביה”ק.

לקראת ימי ראש השנה תש”פ נתרמו לציון בימות חדשות מפוארות להיכל הכהנים ולאולם הגדול.

תרומת הבימות התאפשר אודות השתדלותו של גבאי הציון המסור ר’ מרדכי וויספיש הי”ו.

בתקופה שקדמה לראש השנה התברר כי יש צורך בבימות נוספות למשך ימי השנה ובפרט לשבתות השנה ועל אחת כמה וכמה לימי ראש השנה זאת אחרי שנוכחנו לראות כי ציבור המתפללים הולך וגדל בכל ימי השנה ובפרט בשבתות שאז מתקיימים הרבה מניינים ונוצר צורך דחוף לבימות גדולות ומתאימות לאופי השימוש בציון.

ביצוע ההזמנת והתאמת הבימות נעשו על ידי ר’ פנחס איטח הי”ו שמנהל את כל מערך התחזוקה והשמירה בציון הקדוש שידיו רב לו בשיפור וייעול חזות הציון בכל ימות השנה ובמומחיותו הוא דואג לעיצוב כלל סביבת הציון.

ר’ פנחס במקצועיותו מסרטט לפרטי פרטים את המידות והעיטורים השונים שיפארו את הבימות וזאת תוך שימת דגש מיוחד על נוחות השימוש בגובה וברוחב מספיקים על מנת לאפשר גם הנחת ס”ת ספרדים שכידוע צריכים משטח ישר ועוד כהנה וכהנה פרטים חשובים כדי להביא את המושלם והמוגמר וברוב פאר והדר כיאה וכיאות לציונו של רבנו זצוק”ל. הבימות ישמשו את מניני התפילות הרבים במשך כל תקופות וימי השנה.

שיתוף ב print

תגובות

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך גם

איחוד ברסלב

איחוד ברסלב

שם קטן שמגלם בתוכו עולם גדול של עשיה.קבוצה של אנשים עם מסירות נפש, נשמות אכפתיות שמשקיעים את תמצית דמם וחלבם, ובתחושת שליחות עבורינו ועבור אלו שעדיין לא זכו להבטחתו הגדולה של רבי נחמן מרסלב: "מי שיבוא על קברי ויאמר שם אלו העשרה מזמורי תהילים (תיקון הכללי), וייתן פרוטה לצדקה עבורי, אפילו אם גדלו ועצמו עוונותיו וחטאיו מאוד מאוד ח"ו, אזי אתאמץ ואשתדל לאורך ולרוחב להושיעו ולתקנו". מטרתו של איחוד ברסלב היא להנגיש את ציון רבינו הקדוש לכל דורש בצורה הטובה ביותר, אם זה בתחזוקה של המקום אם זה בהשקעה ביופי וטיפוח עד שהמקום יהיה ראוי ונכון לקדושת מי ששוכן בתוכו.אנו באיחוד ברסלב מתפללים ומצפים שנזכה ללכת מחיל אל חיל בלפאר ולרומם את ציון רבינו הקדוש בכל המובנים, שכל אדם שיגיע לציון יהיה לו ישוב הדעת להתעסק רק בתורה ותפילה מתוך הרחוות הדעת.הרב נתן בן-נון יו״ר איחוד ברסלב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
סגירת תפריט

©You cannot copy content of this page

תוכן זה מוגן בזכויות יוצרים ולא ניתן להעתקה©

עברנו

עברנו לאתר החדש, אנו נמצאים בתהליך בניה אתם מוזמנים להציע ולתת את הטיפים ואת ההשגות שלכם לטובת האתר החדש של ציון רבי נחמן מברסלב באומן