בשורה למגיעים לציון רבנו באומן, ישראל מוגדרת מדינה ירוקה באוקראינה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

בשורה למגיעים לציון רבנו באומן, ישראל מוגדרת מדינה ירוקה באוקראינה

מדינת ישראל ירוקה באוקראינה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

בשורה משמחת למגיעים להתפלל בציון רבי נחמן מברסלב באומן, רשויות הבריאות וממשלת אוקראינה הגדירו את ישראל כמדינה ירוקה, מה שיאפשר הגעה לאוקראינה ללא בדיקה מקדימה, בידוד ביתי או דרישה להתקנת אפליקציה למעכב בידוד.

החל מתאריך 30.10 ישראל מוגדרת “מדינה ירוקה”. והמגיעים ממנה לאוקראינה (אם שהו בה או במדינה ירוקה אחרת בשבועיים שקדמו להגעה) אינם צריכים עוד להיכנס לבידוד ואינם נדרשים לבצע בדיקה או להציג תוצאה שלילית.

החל מהיום מי שמבקש להיכנס לאוקראינה ולהתפלל בציון רבי נחמן מברסלב באומן נדרש לפרטים הבאים:
1. ביטוח בריאות שהונפק מחברת ביטוח אוקראינית המכסה טיפול בקורונה, או מחברת ביטוח בינלאומית עם סניפים באוקראינה או מחברה בינלאומית הפועלת בהסכם עם חברה אוקראינית ( פוליסה בשפה אוקראינית/אנגלית).
ישראלים בעלי תושבות זמנית או קבועה באוקראינה – אינם נדרשים לביטוח מיוחד.
2. פטור מבידוד – זרים המגיעים ממדינות “ירוקות” ושהו בהן שבועיים לפחות (ע”פ הרשימה . נכון ל 30 באוקטובר, ישראל “מדינה ירוקה.” )
או מי שבידו בדיקת קורונה שלילית עד 48 שעות בטרם הכניסה למדינה, סטודנטים במוסדות להשכלה גבוהה, אומנים המוזמנים להופעה באוקראינה +מלווה 1, זרים המובילים תאי גזע להשתלה. נוסעים בטיסות טרנזיט/קונקשיין – המגיעים לאוקראינה טרנזיט לטיסת המשך תוך 48 שעות .

שימו לב: הפרות בידוד עלולות לגרור קנסות בעת היציאה מהמדינה ובסכומים גבוהים של אף מעל 1000 דולר.

הנחיות וכללים נוספים בהם נדרשים תיירים הנכנסים לאוקראינה לעמוד בהם:
הנחיות מעודכנות של משמר הגבול האוקראיני מחיבות אזרח זר המבקש להגיע למדינת אוקראינה להציג סכום בסיסי שלא יפחת מסך 7,060 גריבנה (250$) ועבור כל יום שהות מתוכנן בנוסף גם 1,412 (50$).
יש להציג את הסכום במזומן או כרטיס בנקאי בצירוף פלט יתרת חשבון עדכנית ממכשיר ATM או מכתב מהבנק המוכיח את סך יתרת הכספים הזמינים הנדרשים למשך תקופת השהות.
לדוגמא: אם מתוכננת שהות של 5 ימים באוקראינה, עליכם להצטייד בסכום שלא יפחת מ 14,120 גריבנה (500$).
בקרי הגבולות עשויים לבקש להציג מסמכים נוספים (חשוב מאוד שהמסמכים יהיו באנגלית):
1. דרכון בתוקף לפחות חצי שנה.
2. קבלה על ביצוע תשלום בצרוף הזמנה מאושרת למלון או לדירה שכורה.
3. כרטיס טיסה חזור לישראל.
4. שובר מסמכי הזמנת רכב, שירותי נסיעות או אישור השכרת מדריך למהלך הטיול.
6. שובר תיירותי או התחייבות כתובה מהמזמין (הנושא אזרחות / תושבות אוקראינית) המאשרת את האירוח וכיסוי העלויות השונות במשך זמן הביקור.
אין אנו אחראים לנכונות המידע המוגש או לכל נזק העלול לצאת מההנחיות המובאות, יש צורך לוודא לפני הנסיעה כי המידע אכן נכון ורלוונטי.
המידע מבוסס על פי הנחיות משטרת הגבולות האוקראינית ובהתאם לפרסום בדף הרשמי של שגרירות ישראל באוקראינה.
מדינת ישראל ירוקה באוקראינה
מדינת ישראל ירוקה באוקראינה
שיתוף ב print

תגובות

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך גם

איחוד ברסלב

איחוד ברסלב

שם קטן שמגלם בתוכו עולם גדול של עשיה.קבוצה של אנשים עם מסירות נפש, נשמות אכפתיות שמשקיעים את תמצית דמם וחלבם, ובתחושת שליחות עבורינו ועבור אלו שעדיין לא זכו להבטחתו הגדולה של רבי נחמן מרסלב: "מי שיבוא על קברי ויאמר שם אלו העשרה מזמורי תהילים (תיקון הכללי), וייתן פרוטה לצדקה עבורי, אפילו אם גדלו ועצמו עוונותיו וחטאיו מאוד מאוד ח"ו, אזי אתאמץ ואשתדל לאורך ולרוחב להושיעו ולתקנו". מטרתו של איחוד ברסלב היא להנגיש את ציון רבינו הקדוש לכל דורש בצורה הטובה ביותר, אם זה בתחזוקה של המקום אם זה בהשקעה ביופי וטיפוח עד שהמקום יהיה ראוי ונכון לקדושת מי ששוכן בתוכו.אנו באיחוד ברסלב מתפללים ומצפים שנזכה ללכת מחיל אל חיל בלפאר ולרומם את ציון רבינו הקדוש בכל המובנים, שכל אדם שיגיע לציון יהיה לו ישוב הדעת להתעסק רק בתורה ותפילה מתוך הרחוות הדעת.הרב נתן בן-נון יו״ר איחוד ברסלב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
סגירת תפריט

©You cannot copy content of this page

תוכן זה מוגן בזכויות יוצרים ולא ניתן להעתקה©

עברנו

עברנו לאתר החדש, אנו נמצאים בתהליך בניה אתם מוזמנים להציע ולתת את הטיפים ואת ההשגות שלכם לטובת האתר החדש של ציון רבי נחמן מברסלב באומן