האם אוקראינה תאפשר בקרוב להגיע לציון רבי נחמן מברסלב באומן

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

האם אוקראינה תאפשר בקרוב להגיע לציון רבי נחמן מברסלב באומן

ערב ראש השנה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

במערכת הבריאות באוקראינה הודיעו כי תיירים יוכלו לקיים בדיקות בכניסה למדינה ולהיות פטורים מבידוד 14 יום.

שר הבריאות האוקראיני מר מקסים סטפנוב, הודיע כי בכוונת רשויות הבריאות לשנות את המדיניות כלפי אזרחים זרים (תיירים) אשר מבקשים להכנס לתחומה של אוקראינה בצל מגפת הקורונה.

מערכת הבריאות באוקראינה הודיעה בימים האחרונים כי כל החפץ להכנס לאוקראינה, גם ממדינות “אדומות” בהן אחוזי ההדבקה בנגיף גבוהים, יוכלו עם נחיתתם לערוך בדיקה לנגיף ובאם התוצאות יהיו שליליות להמצאות הנגיף בדם, לא יצטרכו לבידוד בן שבועיים, כפי שהיה נהוג עד כה.

ביצוע הבדיקות מתוכנן להתחיל ביום חמישי י’ בתמוז (02/07/2020) על הצד שלא יהיו עיכובים נוספים.

יש לציין כי עלות הבדיקה תחול על המעוניינים לבצעה, עלות הבדיקה תנוע סביב 50-70 דולר. תוצאות הבדיקה אמורות להגיע בטווח של 6-12 שעות ועד היוודע התוצאות, יחויבו האזרחים הזרים לשהות במקום מוגדר ובבידוד, כמו מלון. על מנת לוודא כי מבצעי הבדיקה אכן שוהים בבידוד, יתקינו פקחי רשות הגבולות אפליקציה ייעודית לשם מעקב אחר מקום הימצאותם. אך כאמור מדובר בבידוד בן כמה שעות עד הגעת תוצאות הבדיקה, אשר אם יהיו שליליות לנגיף יהיה ניתן להסירה מהמכשיר הנייד ולהתנהל כרגיל.

בשורה התחתונה מדובר בבשורה של ממש עבור החפצים להגיע לאומן, אל קברו של רבי נחמן מברסלב זיע”א, במידה ובריאותם תקינה.

נוסיף ונדגיש, כי יתכנו שינויים פתאומיים ואף חוסר יציבות במדיניות כניסת תיירים לאוקראינה בהתאם לשינויים במצב התחלואה ולכן אנו ממליצים לעקוב אחר ההתפתחויות בנושא ולוודא היטב מול הגורמים הרלוונטיים כי אכן ניתן לקיים נסיעה כזו ולעמוד בתנאים הנדרשים. עוד נזכיר, כי על כל אזרח זר המעוניין להכנס לאוקראינה חלה חובה לרכוש ביטוח בריאות אשר מכסה את הטיפול בקורונה במדינת אוקראינה ובהתאם למדיניות שנקבעה על ידם.

ומה בנוגע לימי ראש השנה הבאים עלינו לטובה?

ובכן בעמותת “איחוד ברסלב באומן” משקיעים מאמצים גדולים למען קיום הקיבוץ הקדוש באומן גם השנה, על אף המשבר העולמי ולנו לא נותר כי אם להתפלל ולשפוך תחינה לפני אדון כל להצלחת הקיבוץ הקדוש בראש השנה.

שיתוף ב print

תגובות

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך גם

איחוד ברסלב

איחוד ברסלב

שם קטן שמגלם בתוכו עולם גדול של עשיה.קבוצה של אנשים עם מסירות נפש, נשמות אכפתיות שמשקיעים את תמצית דמם וחלבם, ובתחושת שליחות עבורינו ועבור אלו שעדיין לא זכו להבטחתו הגדולה של רבי נחמן מרסלב: "מי שיבוא על קברי ויאמר שם אלו העשרה מזמורי תהילים (תיקון הכללי), וייתן פרוטה לצדקה עבורי, אפילו אם גדלו ועצמו עוונותיו וחטאיו מאוד מאוד ח"ו, אזי אתאמץ ואשתדל לאורך ולרוחב להושיעו ולתקנו". מטרתו של איחוד ברסלב היא להנגיש את ציון רבינו הקדוש לכל דורש בצורה הטובה ביותר, אם זה בתחזוקה של המקום אם זה בהשקעה ביופי וטיפוח עד שהמקום יהיה ראוי ונכון לקדושת מי ששוכן בתוכו.אנו באיחוד ברסלב מתפללים ומצפים שנזכה ללכת מחיל אל חיל בלפאר ולרומם את ציון רבינו הקדוש בכל המובנים, שכל אדם שיגיע לציון יהיה לו ישוב הדעת להתעסק רק בתורה ותפילה מתוך הרחוות הדעת.הרב נתן בן-נון יו״ר איחוד ברסלב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
סגירת תפריט

©You cannot copy content of this page

תוכן זה מוגן בזכויות יוצרים ולא ניתן להעתקה©

עברנו

עברנו לאתר החדש, אנו נמצאים בתהליך בניה אתם מוזמנים להציע ולתת את הטיפים ואת ההשגות שלכם לטובת האתר החדש של ציון רבי נחמן מברסלב באומן