הכרזת יום תפילה למען קיום הקיבוץ בראש השנה באומן

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הכרזת יום תפילה למען קיום הקיבוץ בראש השנה באומן

ראש השנה באומן תשפ
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

 

הקיבוץ בראש השנה ראש השנה תשפא: הרבנים, גדולי זקני אנש שליטא במעקב מתמיד אחרי ההתפתחויות בעקבות המצב הוכרז יום תפילה עולמי למען קיום הקיבוץ הקדוש והזהיר לעשות כרוז

חסידי ברסלב ברחבי העולם כולו עוקבים בחשש, בתפילה ובציפייה לשמוע חדשות חיוביות על קיום הקיבוץ הקדוש שעל ציון רבינו הנחל נובע מקור חכמה רבי נחמן מברסלב זיע”א בימי ראש השנה תשפ”א הבעל”ט.

התפרצות מגיפת הקורונה ברחבי העולם, שהביאה בעקבותיה את סגירת גבולות רוב מדינות העולם והפסקה כמעט מוחלטת של הטיסות בין המדינות, והעובדה שגם כעת, בשיאו של הקיץ, עדיין סיומה של המגיפה לא נראית באופק, מטילה איום של ממש על עצם קיומו של הקיבוץ הק’ באומן, הן מצד מדינת אוקראינה והן מצד המדינות מהן מגיעים רבבות אנשי שלומינו חסידי ברסלב הנוסעים לאומן.

ומשכך, יצאו הרבנים גדולי זקני אנ”ש שליט”א, העוקבים בתמידות אחרי המצב, בקריאה נחרצת לכלל אנ”ש לקיים יום תפילה עולמי, ומלבד זאת, לשאת תפילה מדי יום לפני בורא עולם, למען קיומו של הקיבוץ הקדוש.

מנגד, פנו זקני אנ”ש לכלל הגופים הפועלים מדי שנה בעניין הקיבוץ במטרה לאחד כוחות ולפעול יחדיו, לעשות כל השתדלות אפשרית למען קיומו של הקיבוץ הקדוש. הרבנים ביקשו להביא לפניהם את המידע הרלוונטי ולגבש תכנית פעולה שתאפשר את קיום הקיבוץ בהסכמת השלטונות באוקראינה.

הרבנים שליט”א, שמעו ועודכנו ע”י העסקנים על המידע שנאסף, והורו על דרכי הפעולה השונות על פיהם יפעלו העסקנים בתקופה הקרובה, וכן קבעו והורו על כמה הוראות ותקנות חשובות לכלל אנשי שלומינו חסידי ברסלב כולו למען הצלחת קיום הקיבוץ הקדוש.

פרטים נוספים יפורסמו בהמשך.

 

 

שיתוף ב print

תגובות

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך גם

איחוד ברסלב

איחוד ברסלב

שם קטן שמגלם בתוכו עולם גדול של עשיה.קבוצה של אנשים עם מסירות נפש, נשמות אכפתיות שמשקיעים את תמצית דמם וחלבם, ובתחושת שליחות עבורינו ועבור אלו שעדיין לא זכו להבטחתו הגדולה של רבי נחמן מרסלב: "מי שיבוא על קברי ויאמר שם אלו העשרה מזמורי תהילים (תיקון הכללי), וייתן פרוטה לצדקה עבורי, אפילו אם גדלו ועצמו עוונותיו וחטאיו מאוד מאוד ח"ו, אזי אתאמץ ואשתדל לאורך ולרוחב להושיעו ולתקנו". מטרתו של איחוד ברסלב היא להנגיש את ציון רבינו הקדוש לכל דורש בצורה הטובה ביותר, אם זה בתחזוקה של המקום אם זה בהשקעה ביופי וטיפוח עד שהמקום יהיה ראוי ונכון לקדושת מי ששוכן בתוכו.אנו באיחוד ברסלב מתפללים ומצפים שנזכה ללכת מחיל אל חיל בלפאר ולרומם את ציון רבינו הקדוש בכל המובנים, שכל אדם שיגיע לציון יהיה לו ישוב הדעת להתעסק רק בתורה ותפילה מתוך הרחוות הדעת.הרב נתן בן-נון יו״ר איחוד ברסלב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
סגירת תפריט

©You cannot copy content of this page

תוכן זה מוגן בזכויות יוצרים ולא ניתן להעתקה©

עברנו

עברנו לאתר החדש, אנו נמצאים בתהליך בניה אתם מוזמנים להציע ולתת את הטיפים ואת ההשגות שלכם לטובת האתר החדש של ציון רבי נחמן מברסלב באומן