ילדים, אבות ובנים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

ילדים, אבות ובנים

shutterstock_613927826
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

חובה לשמור על הילדים מאוד באומן ולא לאפשר להם לשוטט לבדם. כדאי לדאוג שהילדים ישתתפו בפעילויות שבקדושה המתקיימות על ידי הארגונים השונים כגון אבות ובנים, תיקון הכללי וכו’. מומלץ לעקוב אחר הפרסומים ולקחת חלק בפעילויות הקדושות.

חובה להיות עם הילדים ולפקח עליהם ולשים לב למעשיהם, חשוב למנוע מהם כל מיני שיטוטים ויצירת קשרים לא ראויים ובפרט להיזהר מהמקומיים. לפעמים נראה כי ישנם ילדים שחושבים שהמאבטחים השונים הינם חברים שלהם, ואלו אינם טומנים ידם ומדברים דיבורים לא ראויים ואף מראים להם דברי תועבה רח”ל.

ילדים אבודים

כל הורה ידאג לשים אצל בנו בכיס מסמך באופן קבוע עם פרטים ליצירת קשר. במסמך- מספר הטלפון באומן, כתובת המגורים, מספר טלפון בישראל ואם אפשר גם מספרי טלפון של קרובים באומן. כאשר ילד הולך לאיבוד באומן, קשה מאוד לאתר את קרוביו ולפעמים לוקח זמן מרובה הנראה לילד כנצח עד שאביו מגיע לאתר. אם דאגת שכל פרטי יצירת הקשר יהיו זמינים בכיסו של הילד אזי במקרה של ניתוק קשר עם הילד ניתן יהיה לחסוך זמן יקר ולקשר בין הבן לאביו.

אבות ובנים ופעילויות לצעירי הצאן

אבות ובנים ותיקון הכללי נותן הזדמנות לילדים לעסוק בתורה ובתפילה, עקבו אחר הפרסומים בנושא ואפשרו לילדיכם להיות חלק בפעילויות הקדושות.

שיתוף ב print

תגובות

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך גם

איחוד ברסלב

איחוד ברסלב

שם קטן שמגלם בתוכו עולם גדול של עשיה.קבוצה של אנשים עם מסירות נפש, נשמות אכפתיות שמשקיעים את תמצית דמם וחלבם, ובתחושת שליחות עבורינו ועבור אלו שעדיין לא זכו להבטחתו הגדולה של רבי נחמן מרסלב: "מי שיבוא על קברי ויאמר שם אלו העשרה מזמורי תהילים (תיקון הכללי), וייתן פרוטה לצדקה עבורי, אפילו אם גדלו ועצמו עוונותיו וחטאיו מאוד מאוד ח"ו, אזי אתאמץ ואשתדל לאורך ולרוחב להושיעו ולתקנו". מטרתו של איחוד ברסלב היא להנגיש את ציון רבינו הקדוש לכל דורש בצורה הטובה ביותר, אם זה בתחזוקה של המקום אם זה בהשקעה ביופי וטיפוח עד שהמקום יהיה ראוי ונכון לקדושת מי ששוכן בתוכו.אנו באיחוד ברסלב מתפללים ומצפים שנזכה ללכת מחיל אל חיל בלפאר ולרומם את ציון רבינו הקדוש בכל המובנים, שכל אדם שיגיע לציון יהיה לו ישוב הדעת להתעסק רק בתורה ותפילה מתוך הרחוות הדעת.הרב נתן בן-נון יו״ר איחוד ברסלב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
סגירת תפריט

©You cannot copy content of this page

תוכן זה מוגן בזכויות יוצרים ולא ניתן להעתקה©

עברנו

עברנו לאתר החדש, אנו נמצאים בתהליך בניה אתם מוזמנים להציע ולתת את הטיפים ואת ההשגות שלכם לטובת האתר החדש של ציון רבי נחמן מברסלב באומן