לציון רבי נחמן מברסלב באומן הוכנסו ספרים חדשים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

לציון רבי נחמן מברסלב באומן הוכנסו ספרים חדשים

היל ציון רבי נחמן מברסלב
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

ספרי קודש חדשים הוכנסו אל היכל הכהנים שבציון רבנו באומן

לאחרונה, היכל הכהנים שבציון רבי נחמן מברסלב זיע”א, התחדש בסטים חדשים של ספרי יסוד, אשר הוכנסו אחר כבוד ע”י גבאי אוצר הספרים, הר”ר נתן צמח הי”ו, לתועלת הלומדים סמוך לקברו של הצדיק. יש לציין, כי הספרים הקדושים מוכנסים אל הקודש פנימה לאחר עבודת כריכה מהודרת ומיספור, זאת כדי לשמור על שלמות הספרים, למען יוכלי פוקדי הציון הקדוש ללמוד ולהתמיד בהם לאורך זמן רב.
כאמור,כלל הספרים שמוכנסים אל הציון מועברים לכריכה קפדנית, איכותית ומקצועית על ידי כורך מקצועי, אשר יחד עם גבאי אוצר הספרים משקיעים ימים כלילות למען שלמות הספרים והגדלת אוצר הספרים הזמין לכל מי שחשקה נפשו ללמוד על ציון רבי נחמן מברסלב זיע”א.
הספרים בציון מסומנים ומקוטלגים לפי מיקום ספציפי כדי לאפשר ללומדים להחזירם בקלות למקומם וכן כדי לסדר את הציון במהירות ובקלות ולמקם כל ספר במקומו ולהקל בכך על הלומדים היקרים למצוא במהירות את הספרים הנצרכים ובכך לאפשר ללומדים לנצל היטב את השהות בציון רבנו ולחסוך זמן יקר של חיפוש ואיתור הספרים בהיכלות השונים.
יש לציין כי ספרים אלו נתרמו זה מכבר בהשתדלות הבחור היקר ר’ יהושע דוד ירט זצ”ל שהיה מסור בכל לבו לשכלול ושדרוג אוצר הספרים כשהיה מכתת רגליו מהכא להתם בחיפוש אחר נדיבי עם לזכותם לקחת חלק בתרומת עוד ועוד ספרים חשובים ונצרכים ללומדים.
להלן חלק מרשימת הספרים שהוכנסו בימים אלו אל היכל הכהנים:
סט תלמוד בבלי, סט שולחן ערוך “הבהיר”, סט ארבעה טורים “שירת דבורה”, סט זהר הקדוש ע”פ “מתוק מדבש”, 2 סטים חומש ע”פ “שי למורא”, 5 סטים משנה ברורה וסט משניות מאירת עיניים.
לאחרונה החליטו ב”איחוד ברסלב באומן” לשדרג משמעותית את אוצר הספרים בציון הקדוש ואנו מצרפים רשימת ספרים הנדרשים כעת, אשר כל החפץ יוכל לתרום את עלות הספרים הנ”ל או להביאם בעצמו לציון. את הספרים ניתן לתרום לרפואה, זיווג, הצלחה וכו’ ולהבדיל לעילוי נשמת נפטרים.

שיתוף ב print

תגובות

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך גם

איחוד ברסלב

איחוד ברסלב

שם קטן שמגלם בתוכו עולם גדול של עשיה.קבוצה של אנשים עם מסירות נפש, נשמות אכפתיות שמשקיעים את תמצית דמם וחלבם, ובתחושת שליחות עבורינו ועבור אלו שעדיין לא זכו להבטחתו הגדולה של רבי נחמן מרסלב: "מי שיבוא על קברי ויאמר שם אלו העשרה מזמורי תהילים (תיקון הכללי), וייתן פרוטה לצדקה עבורי, אפילו אם גדלו ועצמו עוונותיו וחטאיו מאוד מאוד ח"ו, אזי אתאמץ ואשתדל לאורך ולרוחב להושיעו ולתקנו". מטרתו של איחוד ברסלב היא להנגיש את ציון רבינו הקדוש לכל דורש בצורה הטובה ביותר, אם זה בתחזוקה של המקום אם זה בהשקעה ביופי וטיפוח עד שהמקום יהיה ראוי ונכון לקדושת מי ששוכן בתוכו.אנו באיחוד ברסלב מתפללים ומצפים שנזכה ללכת מחיל אל חיל בלפאר ולרומם את ציון רבינו הקדוש בכל המובנים, שכל אדם שיגיע לציון יהיה לו ישוב הדעת להתעסק רק בתורה ותפילה מתוך הרחוות הדעת.הרב נתן בן-נון יו״ר איחוד ברסלב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
סגירת תפריט

©You cannot copy content of this page

תוכן זה מוגן בזכויות יוצרים ולא ניתן להעתקה©

עברנו

עברנו לאתר החדש, אנו נמצאים בתהליך בניה אתם מוזמנים להציע ולתת את הטיפים ואת ההשגות שלכם לטובת האתר החדש של ציון רבי נחמן מברסלב באומן