מפות עירוב חדשות ומעודכנות נתלו בציון

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

מפות עירוב חדשות ומעודכנות נתלו בציון

לח
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

 

מפות העירוב

באיחוד ברסלב השקיעו לקראת ימי ראש השנה תש”פ במפת עירוב מדויקת ומעודכנת.

במסגרת הפעלות של איחוד ברסלב לשיפור השירות לעולים לפקוד את ציון רבינו בכל ימות השנה נתלו ברחבי הציון מפות גבולות העירוב החדש והמעודכן. המפות החדשות נתלו במקומות מרכזיים ובולטים כך שהמבקרים יוכלו להכיר את גבולות העירוב באומן.

להכנת המפה קדמה השקעה גדולה ועצומה וכן עבודה ומחשבה רבה על מנת שגבולות העירוב יהיו מדויקים ויוכלו להיות מובנים לכלל הציבור. בהכנת המפה הושם דגש על  הפרטים החשובים למגיעים להשתטח על ציון רבי נחמן מברסלב זצוק”ל כגון ציוני רחובות ומספרי הבתים וכן סימון מתחמים שונים על מנת לאפשר למתארחים להתמצא באזור הציון וכיו”ב.

ראוי לציין כי העירוב מתוחזק בקביעות על ידי איחוד ברסלב ותחת הליווי והפיקוח הצמוד של הרב יצחק רוזנבלט שליט”א. העירוב נבדק בכל יום שישי על ידי שליח מטעמו של הרב רוזנבלט ובמקרה שעולה הצורך לבצע תיקונים מביאים פועלים לפני שבת על מנת לתקן ולסדר את הטעון תיקון.

בשנה האחרונה הורחבו גבולות העירוב על מנת לאפשר למתארחים במלונות, אכסניות ומתחמים מרוחקים טלטול ללא חשש.

בחודשים האחרונים הושקעו מאמצים מיוחדים על מנת להנגיש את המפה גם באמצעים אלקטרוניים ומת העירוב זמינה גם על גבי המפות המקוונות דבר שמאפשר גם לעדכן בזמן אמת על כל מיני שינויים וחידושים שנעשו בגבולות העירוב.

ויהי רצון שלא יארע דבר תקלה על ידינו.

שיתוף ב print

תגובות

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך גם

איחוד ברסלב

איחוד ברסלב

שם קטן שמגלם בתוכו עולם גדול של עשיה.קבוצה של אנשים עם מסירות נפש, נשמות אכפתיות שמשקיעים את תמצית דמם וחלבם, ובתחושת שליחות עבורינו ועבור אלו שעדיין לא זכו להבטחתו הגדולה של רבי נחמן מרסלב: "מי שיבוא על קברי ויאמר שם אלו העשרה מזמורי תהילים (תיקון הכללי), וייתן פרוטה לצדקה עבורי, אפילו אם גדלו ועצמו עוונותיו וחטאיו מאוד מאוד ח"ו, אזי אתאמץ ואשתדל לאורך ולרוחב להושיעו ולתקנו". מטרתו של איחוד ברסלב היא להנגיש את ציון רבינו הקדוש לכל דורש בצורה הטובה ביותר, אם זה בתחזוקה של המקום אם זה בהשקעה ביופי וטיפוח עד שהמקום יהיה ראוי ונכון לקדושת מי ששוכן בתוכו.אנו באיחוד ברסלב מתפללים ומצפים שנזכה ללכת מחיל אל חיל בלפאר ולרומם את ציון רבינו הקדוש בכל המובנים, שכל אדם שיגיע לציון יהיה לו ישוב הדעת להתעסק רק בתורה ותפילה מתוך הרחוות הדעת.הרב נתן בן-נון יו״ר איחוד ברסלב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
סגירת תפריט

©You cannot copy content of this page

תוכן זה מוגן בזכויות יוצרים ולא ניתן להעתקה©

עברנו

עברנו לאתר החדש, אנו נמצאים בתהליך בניה אתם מוזמנים להציע ולתת את הטיפים ואת ההשגות שלכם לטובת האתר החדש של ציון רבי נחמן מברסלב באומן