תחבורה ונסיעות פנים

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תחבורה ונסיעות פנים

KL-(107)
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

כאשר יוצאים משדות התעופה באוקראינה חשוב לתאם את נסיעות הפנים
עם נהגי מוניות או הסעות ידועים ומוכרים. ניתן לרכוש מראש את שירותי ההסעות מהחברות הידועות. לפני תחילת הנסיעה יש לשים לב היטב כי כל הכבודה הועמסה! בסיום הנסיעה  לבדוק היטב שלא שכחתם מזוודות או חפצים אישיים ברכבי ההסעות(בדגש על כובע, שטריימל, תיק אישי, תיק אוכל). בדרך כלל בטיסות השכר (הצ’רטר) כלולים גם נסיעות פנים משדה התעופה לאומן ומאומן לשדה התעופה, לכן כדאי לבדוק ולוודא את הפרטים עם סוכנות הנסיעות. יציאה מאומן לשדות התעופה בקייב או אודסה כ-8 שעות לפני ההמראה.


זהירות- קרו מקרים רבים בהם נהג מונית עשה “עצירה” בתחנת דלק וברגע של היסח הדעת, כאשר הנוסעים ירדו הלה השאיר את נוסעיו בעודו גונב להם את כל מטלטליהם היקרים.

מומלץ לקיים נסיעות מאורגנות לקברי צדיקים בקבוצה ולא בבודדים ובכך לחסוך עלויות מיותרות. חשוב לשמור על החפצים האישיים, לשים לב שהנהג ערני ולקחת בחשבון הגעה מוקדמת לפני שבת וחג, שלא חלילה יגיעו לחילול שבת וחג.

שיתוף ב print

תגובות

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך גם

איחוד ברסלב

איחוד ברסלב

שם קטן שמגלם בתוכו עולם גדול של עשיה.קבוצה של אנשים עם מסירות נפש, נשמות אכפתיות שמשקיעים את תמצית דמם וחלבם, ובתחושת שליחות עבורינו ועבור אלו שעדיין לא זכו להבטחתו הגדולה של רבי נחמן מרסלב: "מי שיבוא על קברי ויאמר שם אלו העשרה מזמורי תהילים (תיקון הכללי), וייתן פרוטה לצדקה עבורי, אפילו אם גדלו ועצמו עוונותיו וחטאיו מאוד מאוד ח"ו, אזי אתאמץ ואשתדל לאורך ולרוחב להושיעו ולתקנו". מטרתו של איחוד ברסלב היא להנגיש את ציון רבינו הקדוש לכל דורש בצורה הטובה ביותר, אם זה בתחזוקה של המקום אם זה בהשקעה ביופי וטיפוח עד שהמקום יהיה ראוי ונכון לקדושת מי ששוכן בתוכו.אנו באיחוד ברסלב מתפללים ומצפים שנזכה ללכת מחיל אל חיל בלפאר ולרומם את ציון רבינו הקדוש בכל המובנים, שכל אדם שיגיע לציון יהיה לו ישוב הדעת להתעסק רק בתורה ותפילה מתוך הרחוות הדעת.הרב נתן בן-נון יו״ר איחוד ברסלב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
סגירת תפריט

©You cannot copy content of this page

תוכן זה מוגן בזכויות יוצרים ולא ניתן להעתקה©

עברנו

עברנו לאתר החדש, אנו נמצאים בתהליך בניה אתם מוזמנים להציע ולתת את הטיפים ואת ההשגות שלכם לטובת האתר החדש של ציון רבי נחמן מברסלב באומן