שמירה על הבריאות

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

שמירה על הבריאות

Z-(79)
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

כאשר יש חשש לווירוס, שפעת, קלקול קיבה ושלשוליים חשוב להימנע ולהיזהר מכל אפשרות להדביק את האחרים, אין לגעת או לטפל באוכל של אחרים גם אם מדובר באחראי על אוכל של כל הקבוצה, חובה להעביר את המלאכה לאחרים ולהימנע מכל מגע במאכלים המיועדים לאחרים, במקרה של חשש עדיף להשליך מאכלים שיש חשש שמא הם לא נקיים או לא הוחזקו בתנאים המתאימים או במקרה שעולה חשש כי המאכל התקלקל.

במקרה של ווירוס או שפעת חובה לשמור על ניקיון הידיים והגוף עוד יותר מבשיגרה, לאחר כל יציאה מהשירותים לשטוף היטב את הידיים ולחטאם,
על כל חשש ניתן לגשת לצוותים הרפואיים המאיישים את המרפאה על מנת לקבל הנחיות מהצוות הרפואי השוהה באומן בימי החג, ומה טוב להתייעץ ולהקדים מענה לסיבוכים והתדרדרות מיותרים.

שמירה על הבריאות חשובה היא בכל זמן אך ביותר ראוי להישמר ולהיזהר כאשר נמצאים במקום מרוחק שם התנאים השונים אינם סטנדרטיים ואפילו קשיים או מורכבויות קטנות  יכולות להשתנות במהרה למורכבות גדולה יותר ובלתי צפוייה.

במקווה

מומלץ להשתמש בכפכפים אישיים ולהימנע ככל האפשר מהליכה יחפים, פרט לטבילה עצמה שבה יש לעמוד על רצפת המקווה ולא על גבי כפכפים.

להיזהר מצינון והתקררות ובפרט לאחר המקווה, ככל שמתאפשר מומלץ לסיים במים צוננים לאחר טבילה או מקלחת חמים.

ככלל בכל ענייני ניקיון, בריאות וכיו”ב יש להישמר מאוד מכל אפשרות לדבר סכנה או הידבקות היות ותנאי ההיגיינה והרפואה שם ירודים מאוד, להלן דוגמה אחת מתוך רבות אחרות. מערכות ביוב חלשות שאינם מתפקדות כראוי גורמות להתנקזות מי שפכים מזוהמים אל הנהרות והאגמים המקומיים, מצב הגורם להעברת מחלות זיהומיות ומסוכנות לטובלים בהם ולסובבים אותם.

שיתוף ב print

תגובות

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך גם

איחוד ברסלב

איחוד ברסלב

שם קטן שמגלם בתוכו עולם גדול של עשיה.קבוצה של אנשים עם מסירות נפש, נשמות אכפתיות שמשקיעים את תמצית דמם וחלבם, ובתחושת שליחות עבורינו ועבור אלו שעדיין לא זכו להבטחתו הגדולה של רבי נחמן מרסלב: "מי שיבוא על קברי ויאמר שם אלו העשרה מזמורי תהילים (תיקון הכללי), וייתן פרוטה לצדקה עבורי, אפילו אם גדלו ועצמו עוונותיו וחטאיו מאוד מאוד ח"ו, אזי אתאמץ ואשתדל לאורך ולרוחב להושיעו ולתקנו". מטרתו של איחוד ברסלב היא להנגיש את ציון רבינו הקדוש לכל דורש בצורה הטובה ביותר, אם זה בתחזוקה של המקום אם זה בהשקעה ביופי וטיפוח עד שהמקום יהיה ראוי ונכון לקדושת מי ששוכן בתוכו.אנו באיחוד ברסלב מתפללים ומצפים שנזכה ללכת מחיל אל חיל בלפאר ולרומם את ציון רבינו הקדוש בכל המובנים, שכל אדם שיגיע לציון יהיה לו ישוב הדעת להתעסק רק בתורה ותפילה מתוך הרחוות הדעת.הרב נתן בן-נון יו״ר איחוד ברסלב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
סגירת תפריט

©You cannot copy content of this page

תוכן זה מוגן בזכויות יוצרים ולא ניתן להעתקה©

עברנו

עברנו לאתר החדש, אנו נמצאים בתהליך בניה אתם מוזמנים להציע ולתת את הטיפים ואת ההשגות שלכם לטובת האתר החדש של ציון רבי נחמן מברסלב באומן