תהליך הקבלה לטיסה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תהליך הקבלה לטיסה

6337
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

סימון מזוודות על ידי נציגי הסוכנויות בשדה התעופה

בימים הסמוכים לראש השנה צוותי הסוכנויות השונות פרוסים בשדה התעופה על מנת לסייע ולתמוך בהליכים השונים לקראת הטיסה, יש נציגים שמסמנים מזוודות עם סימון זיהוי של הסוכנות אצלם נרכש הכרטיס. ודאו כי מזוודתכם תסומן עם הסימון של אחת מהחברות הללו. סימון זה נועד לסייע במקרה של אובדן או אי הגעת המזוודה לצוותי הסוכנויות לקצר את תהליך שליחת המזוודה לאומן ולאפשר את קבלתה במתחם המיועד לקבלת המזוודות באומן.

משקל הכבודה

חשוב לברר אצל הסוכנים את המשקל המותר לקחת בהתאם לכרטיס ולחברת הטיסה. עקב מדיניות השמים הפתוחים ישנם שינויים רבים בכללי התעופה. על משקל עודף משלמים קנסות לפי ק”ג עודף. מחירי הקנסות הם גבוהים מאוד ביחס למשקל. לכן עדיף להזמין כבודה בהתאם לכמות המזוודות אותה אתם צריכים להעביר.

משקל תיק יד בסביבות 7-10 ק”ג, משתנה מחברה לחברה.
משקל מזוודה בסביבות 23 ק”ג לשליחה לבטן המטוס.

יש חברות אצלם זה יכול להיות אף 20 ק”ג, מומלץ לבדוק זאת מראש עם סוכן הנסיעות או מדריך הקבוצה ואף להצטייד עם מסמכים המוכיחים את סוג הכבודה ואת שאר הזכויות המגיעות לכם במסגרת כרטיס הטיסה שברשותכם.

בתהליך הקבלה לטיסה עוברים תשאול בטחוני. חשוב לענות בצורה עניינית כדי למנוע סחבת ועיכובים מיותרים.

נוסעים שרכשו את הטיסות באופן פרטי ובטיסות סדירות בעיקר בטיסות לאו קוסט, מומלץ לבצע את הצ’ק-אין לפני ההגעה לטרמינל וכפי שיפורט בהמשך.
בדרך כלל בטיסות הקבוצתיות המאורגנות לימי ראש השנה ובטיסות השכר (צ’רטר) אין צורך לעשות את הצ’ק-אין לפני, אך כדאי לוודא מראש עם סוכני הנסיעות.

מי שעשה צ’ק-אין לפני ההגעה לשדה או בעמדות לשרות עצמי המיועדות לכך במתחם הטרמינל, אם יש צורך למסור מזוודה יש לגשת לעמדת הצ’ק-אין המאויישת ולמסור את המזוודה. אם הגעתם עם כבודת יד בלבד ניתן להמשיך הישר לבידוק הביטחוני.

בעמדות הצ’ק-אין מוסרים את המזוודות הנשלחות לבטן המטוס.

בחברת אוקראין אינטרנשיונל איירליינס ניתן לעשות צ’ק-אין עצמי (מקוון) לטיסות סדירות החל מ-48 שעות לפני הטיסה ועד  שעתיים לפני ההמראה. טיסות צ’רטר הצ’ק-אין עצמי (מקוון) נפתח 24 שעות לפני הטיסה. עלות צ’ק-אין רגיל בעמדה 15 יורו לכיוון.

רכישות שונות הקשורות לכרטיס הטיסה כגון הושבה, הוספת מזוודות, ארוחה או שירותים נוספים, ניתן להזמין און ליין עד 3-4 שעות לפני הטיסה.

בנתב”ג יש עמדות צ’ק-אין אלקטרוניות המאפשרות להנפיק כרטיס טיסה החל מ-3 שעות לפני הטיסה. לא כל חברות התעופה מופיעות במערכת, לחברת אל-על ניתן להנפיק כרטיס בעמדות, מאידך לטיסה עם חברת אוקראין אינטרנשיונל אירליינס לא ניתן להנפיק כרטיס בעמדות הממוחשבות .

יש סוכנים שעושים את שירות הצ’ק-אין עבור לקוחותיהם. כדאי לבדוק איתם ולוודא את אופן התהליך כמו גם לוודא איתם את שאר הפרטים כגון נסיעות פנים, כמויות ומשקלים.

לפרטים נוספים מודיעין ראשות שדות התעופה 03-9755555 .
מידע על נחיתות והמראות 03-9723333.

בדיקה ביטחונית

במקומות שונים עוברים בדיקה ביטחונית, כגון שדות תעופה כניסה לאזורים מאובטחים, חשוב להסתובב עם מסמכים מזהים, ובפרט אם מגיעים או מתאכסנים במקומות מרוחקים, בכל מקרה שנאלצים ללכת למקומות מרוחקים כדאי ללכת בצוותא חדא מספר חברים.

שיתוף ב print

תגובות

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך גם

איחוד ברסלב

איחוד ברסלב

שם קטן שמגלם בתוכו עולם גדול של עשיה.קבוצה של אנשים עם מסירות נפש, נשמות אכפתיות שמשקיעים את תמצית דמם וחלבם, ובתחושת שליחות עבורינו ועבור אלו שעדיין לא זכו להבטחתו הגדולה של רבי נחמן מרסלב: "מי שיבוא על קברי ויאמר שם אלו העשרה מזמורי תהילים (תיקון הכללי), וייתן פרוטה לצדקה עבורי, אפילו אם גדלו ועצמו עוונותיו וחטאיו מאוד מאוד ח"ו, אזי אתאמץ ואשתדל לאורך ולרוחב להושיעו ולתקנו". מטרתו של איחוד ברסלב היא להנגיש את ציון רבינו הקדוש לכל דורש בצורה הטובה ביותר, אם זה בתחזוקה של המקום אם זה בהשקעה ביופי וטיפוח עד שהמקום יהיה ראוי ונכון לקדושת מי ששוכן בתוכו.אנו באיחוד ברסלב מתפללים ומצפים שנזכה ללכת מחיל אל חיל בלפאר ולרומם את ציון רבינו הקדוש בכל המובנים, שכל אדם שיגיע לציון יהיה לו ישוב הדעת להתעסק רק בתורה ותפילה מתוך הרחוות הדעת.הרב נתן בן-נון יו״ר איחוד ברסלב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
סגירת תפריט

©You cannot copy content of this page

תוכן זה מוגן בזכויות יוצרים ולא ניתן להעתקה©

עברנו

עברנו לאתר החדש, אנו נמצאים בתהליך בניה אתם מוזמנים להציע ולתת את הטיפים ואת ההשגות שלכם לטובת האתר החדש של ציון רבי נחמן מברסלב באומן