הגעה לציון רבנו באומן בצל הקורונה

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

הגעה לציון רבנו באומן בצל הקורונה

ניתן כעת לטוס לאוקראינה
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print

הגעה לציון רבנו באומן בימים אלו בצל הקורונה.

בימים אלו ניתן להגיע לאוקראינה (נכון לתאריך ה’ באב 26/07), בכניסה למדינה נדרשים להיכנס לבידוד ביתי למשך 14 יום ולהתקין אפליקציה למעקב כי אכן הבידוד מתקיים.

קיימת אפשרות לבצע בדיקת קורונה בכניסה וכן במקומות נוספים ברחבי הערים ולאחר קבלת תשובה שלילית להשתחרר באופן מיידי מהבידוד.

בכניסה לאוקראינה חובה לעמוד בכללים הנדרשים מתיירים נכנסים ובהם ביטח רפואי אוקראיני שמכסה קורונה, אישור הזמנה לבית מלון וכן סכום כסף מספיק למשך ימי השהות.

ייתכן שכדאי גם להיות מבוטח בביטוח נוסף ומוכר שנותן כיסוי משמעותי.

בניגוד לפרסומים שונים. אין כל צורך בקבלת ויזה על מנת להיכנס לאוקראינה.

בעניין הגעה לציון רבנו סמוך לימי ראש השנה הבעל”ט. ניתן לעדכן כי בהנהלת איחוד ברסלב החלו כבר בחודש אייר להכין את הקרקע על מנת לאפשר את קיום הקיבוץ הקדוש בימי ראש השנה. על מנת לנסות ולאפשר את קיום הקיבוץ גויסו צוות משפטנים מקצועיים שעבדו במשך החודשים האחרונים וקיימו עשרות פגישות עם כלל הגורמים המשפיעים ובהם גורמים מקומיים, מחוזיים ואנשי ממשל. ניתן להגיד כי בעקבות העבודה המאומצת קיימת אוזן קשבת במשרדים השונים ואף בלשכת נשיא אוקראינה.

ועדיין יש צורך בתפילה ותחנונים כדי שנזכה לקיים את ראש השנה אצל הצדיק וללא כל מניעות ושנזכה להשפיע באמצעות ראש השנה שפע רוחני וגשמי לשנה החדשה ולגאולה קרובה במהרה.

קישור לאפליקצית הבידוד באוקראינה לאנדרואיד

קישור לאפליקצית הבידוד הבידוד לאיפון

שיתוף ב print

תגובות

כתיבת תגובה

אולי יעניין אותך גם

איחוד ברסלב

איחוד ברסלב

שם קטן שמגלם בתוכו עולם גדול של עשיה.קבוצה של אנשים עם מסירות נפש, נשמות אכפתיות שמשקיעים את תמצית דמם וחלבם, ובתחושת שליחות עבורינו ועבור אלו שעדיין לא זכו להבטחתו הגדולה של רבי נחמן מרסלב: "מי שיבוא על קברי ויאמר שם אלו העשרה מזמורי תהילים (תיקון הכללי), וייתן פרוטה לצדקה עבורי, אפילו אם גדלו ועצמו עוונותיו וחטאיו מאוד מאוד ח"ו, אזי אתאמץ ואשתדל לאורך ולרוחב להושיעו ולתקנו". מטרתו של איחוד ברסלב היא להנגיש את ציון רבינו הקדוש לכל דורש בצורה הטובה ביותר, אם זה בתחזוקה של המקום אם זה בהשקעה ביופי וטיפוח עד שהמקום יהיה ראוי ונכון לקדושת מי ששוכן בתוכו.אנו באיחוד ברסלב מתפללים ומצפים שנזכה ללכת מחיל אל חיל בלפאר ולרומם את ציון רבינו הקדוש בכל המובנים, שכל אדם שיגיע לציון יהיה לו ישוב הדעת להתעסק רק בתורה ותפילה מתוך הרחוות הדעת.הרב נתן בן-נון יו״ר איחוד ברסלב

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב email
שיתוף ב print
סגירת תפריט

©You cannot copy content of this page

תוכן זה מוגן בזכויות יוצרים ולא ניתן להעתקה©

עברנו

עברנו לאתר החדש, אנו נמצאים בתהליך בניה אתם מוזמנים להציע ולתת את הטיפים ואת ההשגות שלכם לטובת האתר החדש של ציון רבי נחמן מברסלב באומן